ג'יין בורדו - איך אפשר אהוד בנאי - יוצא לאור asaf avidan - one day אפרת גוש - לראות אהוד בנאי - רוחות הצפון kate_bush-army_dreamers

כבר 5 שנים שאנחנו רצים במסלול יפהפה וקשה בנופי ירושלים, השנה בשל הקורונה נמשיך ‘בדרך של עמית’ באופן קצת שונה. המרוץ ישנה את פניו ואתם איתנו, ביחד אבל לחוד 😉.

במהלך השבוע שלפני יום הולדתו של עמית (30/11 – 23/11) נקיים את “אתגר ממשיכים בדרך של עמית”. הציבו לעצמכם אתגר הקשור לספורט / אורח חיים בריא במהלך השבוע, זה יכול להיות כל דבר: ריצה, רכיבה, הליכה, תרגיל כוח, תרגילי יוגה או פילאטיס, כל מה שאתם עושים בשביל עצמכם ובריאותכם צלמו את עצמכם עם החולצה של עמית (למי שאין חולצה מוזמן לשלוח לנו הודעה פרטית ונדאג שתגיע אליכם עוד לפני….) ותתייגו #ממשיכיםבדרךשלעמית ואנחנו נפרסם את זה פה!

שבוע האתגר מסתיים, אך הוא ממשיך אתנו ואני מקווה שגם אתכם, תודה לכל ההמונים ואני מתכוון להמונים שאספו את עצמם, נעלו על מטרה ועמדו בה.

אנשים שהיו יכולים להמשיך ביומיום שלהם, במטלות, בשגרה ולא חייבים לנו ולעמית כלום, אבל בכל זאת בחרו לקחת משהו מהתכונות שכל כך היו עמית: ענווה, חוזק, מנהיגות, ערכים ועיניים כחולות מדהימות.

אז תודה ונתראה במרוץ 2021